Soita meille - 0500 484 477

  

NEUVONANTAJIEMME yhteystiedot - olkaa hyvät!

Ota yhteyttä juuri teille soveltuvaan ammattilaiseenne!
Tältä sivulta löydätte kaikki yhteystiedot.

  • Kehittäminen

  • Villanen Jaana

    Jaana Villanen

    Puhelin: 050 048 4477
    Sähköposti: jaana.villanen@prorigin.fi
    WWW: www.jaanavillanen.fi
  • Siikonen Stina

    Stina Siikonen

    Puhelin: 040 768 2924
    Sähköposti: stina.siikonen@koolle.fi
    WWW: www.koolle.fi
  • Mainonta ja markkinointi

  • Merimaa Mirkku

    Mirkku Merimaa

    Puhelin: 040 533 0931
    Sähköposti: mirkku.merimaa@gmail.com
    WWW: www.ihanaelamys.fi
  • Stolt Niina

    Niina Stolt

    Puhelin: 044 319 3166
    Sähköposti: niina@studioonni.com
    WWW: www.studioonni.com
  • Eriksson Riitta

    Riitta Eriksson

    Puhelin: 050 377 5070
    Sähköposti: riitta.eriksson@coressa.fi
    WWW: www.coressa.fi
  • Siikonen Stina

    Stina Siikonen

    Puhelin: 040 768 2924
    Sähköposti: stina.siikonen@koolle.fi
    WWW: www.koolle.fi
  • Mentorointi ja sparraus

  • Saariaho Anna-Helena

    Anna-Helena Saariaho

    Puhelin: 050 547 3883
    Sähköposti: anna-helena.saariaho@alumni.helsinki.fi
  • Andersson Cristina

    Cristina Andersson

    Puhelin: 0400 633 190
    Sähköposti: cristina.andersson@develor.fi
    WWW: www.develor.fi
  • Tuure Juhani

    Juhani Tuure

    Puhelin: 040 507 4330
    Sähköposti: juhani.tuure@benevivo.fi
    WWW: www.benevivo.fi
  • Pasanen Katja

    Katja Pasanen

    Puhelin: 050 411 9875
    Sähköposti: katja@katjapasanen.fi
    WWW: www.katjapasanen.fi
  • Haapanen Marja-Leena

    Marja-Leena Haapanen

    Puhelin: 040 779 8816
    Sähköposti: marja-leena.haapanen@investock.fi
    WWW: www.investock.fi/naisten-oma-porssiklubi
  • Villanen Panu

    Panu Villanen

    Puhelin: 050 528 4534
    Sähköposti: panu.villanen@prorigin.fi
    WWW: www.prorigin.fi
  • Eriksson Riitta

    Riitta Eriksson

    Puhelin: 050 377 5070
    Sähköposti: riitta.eriksson@coressa.fi
    WWW: www.coressa.fi
  • Katajainen Sanna

    Sanna Katajainen

    Puhelin: +358 45 669 0669
    Sähköposti: sanna@ammila.fi
    WWW: www.ammila.fi
  • Tilintarkastus ja lakipalvelut

  • Villanen Jaana

    Jaana Villanen

    Puhelin: 050 048 4477
    Sähköposti: jaana.villanen@prorigin.fi
    WWW: www.jaanavillanen.fi
  • Laakio Riikka

    Riikka Laakio

    Puhelin: 050 434 2413
    Sähköposti: riikka.laakio@oikia.fi
    WWW: www.oikia.fi
  • Työhyvinvointi

  • Toivonen Juuso

    Juuso Toivonen

    Puhelin: 044 523 0887
    Sähköposti: juuso.toivonen@xsec.fi
    WWW: www.xsec.fi
  • Pasanen Katja

    Katja Pasanen

    Puhelin: 050 411 9875
    Sähköposti: katja@katjapasanen.fi
    WWW: www.katjapasanen.fi
  • Merimaa Mirkku

    Mirkku Merimaa

    Puhelin: 040 533 0931
    Sähköposti: mirkku.merimaa@gmail.com
    WWW: www.ihanaelamys.fi
  • Katajainen Sanna

    Sanna Katajainen

    Puhelin: +358 45 669 0669
    Sähköposti: sanna@ammila.fi
    WWW: www.ammila.fi
  • Verotusneuvonta

  • Laakio Riikka

    Riikka Laakio

    Puhelin: 050 434 2413
    Sähköposti: riikka.laakio@oikia.fi
    WWW: www.oikia.fi
 
 

Taloushallinnon Ratkaisutoimisto Oikia Oy – Viljontie 1, 21570 Sauvo – y-tunnus 0602290-5
 050 434 2413     www.oikia.fi
Tietosuojaseloste - Verkkosivut Opiferum Oy